+420 733 754 198 recepce@hotelunadrazi.cz

Kam se vydat?

Pobyt u nás rozhodně není nuda,

pojďte se s námi podívat, co všechno můžete podniknout. 

Rybolov, relaxace a slunění

Naše společnost PROBITAS vlastní celkem 14 rybníků o celkové výměře 14,5 ha, které lze využít ke sportovnímu rybaření a odpočinku. Rybníky se nachází ve vzdálenosti 0,8 až 2 km od hotelu v klidném prostředí bez přístupu pro širokou veřejnost.

Lov a pozorování zvěře

Pro myslivce a milovníky přírody lze zajistit poplatkový lov a pozorování zvěře ve vlastní honitbě o výměře 3400 ha – více zde.

Exkurze na zemědělské farmě

Odchov a péče o zemědělská zvířata v zimním období, asistence při telení.

Wellness 2021

Od sezóny 2021 připravujeme pro klienty wellness služby – masáže, pedikúra, manikúra – a relaxační koupele.

Další možnosti trávení volného času!

Historické památky!

Klášter premonstrátů Teplá

Pouhý 1 km od našeho hotelu se nachází skvost Tepelska a Karlovarského kraje. Tento klášter s tradicí přes 800 let obývá řeholní komunita, jejímž posláním je práce s lidmi. Proto premonstráti působí jako kněží v okolních farnostech. Jejich každodenní modlitby přímo  klášteře jsou otevřeny poutníkům, každou neděli se v klášterním kostele Zvěstování Páně koná mše svatá.

Zájemci o památky mohou v rámci dvou okruhů poznávacích prohlídek navštívit klášterní knihovnu s muzeum nebo barokní obytné křídlo kláštera. Více na   http://www.klastertepla.cz/

Bečov nad Teplou

Pouhých 20 minut jízdy vlakem, v Bečově nad Teplou, se nachází druhá nejhodnotnější památka České republiky (po korunovačních klenotech) – relikviář sv. Maura. Hradozámecký areál samotný nabízí několik prohlídkových okruhů, pokud jste technicky orientovaní, potěší vás Muzeum historických motocyklů, nebo můžete objevovat krásy unikátní botanické zahrady, kde si přijdou na své děti i dospělí. 

https://www.zamek-becov.cz/cs

Zámek Bezdružice

Barokní zámek Bezdružice, viditelný ze širokého okolí, se tyčí na návrší na západní straně náměstí ve stejnojmenné obci. Tu proslavilo jméno známého renesančního šlechtice a cestovatele – Kryštofa Haranta z Polžic a Bezdružic. Dnes je zde jedinečná sbírka loveckých trofejí a vycpaných zvířat. Zámek se od hotelu nachází 16 minut jízdy autem, nebo pouhou hodinu jízdy na kole. 

https://www.kudyznudy.cz/aktivity/bezdruzicky-zamek-a-skleneny-betlem

Zámek Kynžvart 

Reprezentativní letní sídlo kancléře Metternicha s nepřebernými sbírkami nádherných uměleckých děl, mincí, zbraní, vzácných knih i prvotisků či rukopisů a všelijakých kuriozit včetně vzácných osobních předmětů slavných historických osobností. Také jediné z míst v Karlovarském kraji, které má svém opatrování movitou UNESCO památku. Pokud chcete vyrazit autem, tak během 30 minut jste na místě. 

https://www.zamek-kynzvart.eu/cs/Pamatka-UNESCO

Mariánské Lázně

Nejmladší z lázeňských měst Karlovarského kraje je klenotem v pomyslném trojúhelníku a nabízí svým návštěvníkům možnost ochutnat 42 pramenů přímo v samotném městě. Nechybí ani světoznámá zpívající fontána či secesní kolonáda, která pamatuje návštěvy například anglického krále Edwarda VII. Do Mariánských lázní se dostanete vlakem přímo od našeho nádraží (doba jízdy 20 minut), autem přibližně 12 minut a nebo na kole (1hodina).

www.marianskelazne.cz

Karlovy Vary

Jedny z nejstarších lázní v Evropě vám nabízejí možnost poznat lázeňství skrze známé vřídelní prameny. Dalšími zajímavými tipy jsou podzemí Vřídla, kde se vyrábí kamenné růže, nebo výrobna a muzeum Becherovky. Doporučujeme se vydat vlakem přímo do našeho hotelu (doba jízdy přibližně 35 minut) či autem (30 minut).

www.karlovyvary.cz

Chodová Planá

Město v blízkosti našeho hotelu (25 minut jízdy autem) nabízí jedinečné spojení piva a lázeňství. Vyzkoušejte Chodovar, rodinný pivovar, který nabízí kromě výroby piva i pivní lázně!

https://www.chodovar.cz/

Sportovní vyžití

Lanové centrum Dolní Polžice

Lanové centrum bylo vybudováno uprostřed nádherné krajiny protkané sítí cyklistických tras necelých 1,5 km severozápadně od Konstantinových Lázní. Veřejnost zde může vyzkoušet svoji odvahu a zručnost. Lanová centra jsou určena jednotlivcům, rodinám, ale i kolektivům. Zkrátka všem, kteří si chtějí zařádit deset metrů nad povrchem země a postupně zdolávat nastražené překážky.

https://www.kamsdetmi.com/detail.html?id=46314

Ski areál Mariánské lázně

V zimě i v létě vyzkoušejte Mariánky. Skiareál pouhých 12 minut od našeho hotelu nabízí zimní i letní radovánky. V zimě je to několik sjezdových tratí různé obtížnosti, v létě můžete vyzkoušet svou dovednost na horských kolech či terénních koloběžkách!

https://www.skimarianky.cz/ 

Další aktivity naleznete na stránkách destinanční agentury Karlovarského kraje – Živého kraje.

www.zivykraj.cz

Poptávka po ubytování

Zavolejte nám