+420 733 754 198 recepce@hotelunadrazi.cz

Unikátní lovecký resort v teplé

Chcete si vyzkoušet lov v dobře zazvěřeném revíru, zajistit kvalitní ubytování a to vše za více než slušné ceny? Přijeďte k nám do Teplé a o vše se postaráme. 

Chci vědět víc!

Unikátní lovecký a zážitkový resort v Teplé

Nabízíme vám vlastní honitbu o výměře 3400 ha. V našem revíru je zastoupen převážně jelen sika, srnčí zvěř,  černá (prase divoké) a v části revíru muflon a jelen evropský. Pro zájemce o lov nabízíme lovy pro jednotlivce nebo i skupiny do 20 osob na společné lovy. 

Naše společnost vám dokáže zprostředkovat profesionálního průvodce, který revír zná a ušetří vám cenný čas a zajistí vám i dopravu do revíru. 

Ceník lovu naleznete zde>>

Bonusem je pak ubytování v našem vlastním hotelu U Nádraží v Teplé, který nabízí vysokou kvalitu ubytování prakticky přímo v našem revíru tak, abyste nemuseli zdlouhavě cestovat. (5 minut cesty)

Více o našem ubytování si můžete přečíst zde>>

Chcete vyrazit na rybolov? I to dokážeme zařídit! Naše společnost vlastní 15 ha rybníků, kde máte možnost ulovit si kapra, amura, štiku, jesetera nebo pstruha. V zimě nabízíme lov na dírky. 

Ceny za rybolov jsou 1200 Kč / 50 € na 12h. 

Laserová střelnice

Během pobytu u nás si můžete vyzkoušet laserovou střelnici, která je umístěna přímo v našem hotelu.

SimWay HUNT 2016 je světově nejvyspělejší 3D střelecký lovecký simulátor , navržen a vyvinut zkušenými vývojáři počítačových her , profesionálními lovci a sportovními střelci.

SimWay Hunt je interaktivní systém pro každého, kdo chce trénovat v bezpečném a reálném prostředí. Virtuální 3D prostředí se zvířaty a různými typy terčů Vám poskytuje okamžitou zpětnou vazbu a analýzu . Simulátor vám pomůže rychle se zlepšit ve střelbě a pomocí unikátního vyhodnocení i vylepšit techniku zacílení.

 

 

Na co čekáte?

Zavolejte nám